top of page

ZÁVODY 2023

V roce 2023 se členky klubu určitě zúčastní všech závodů soutěže Žij pohybem 2023.


Přehled veškerých možných závodů, pořádaných v ČR. Žlutě označených závodů se náš klub NEZÚČASTNÍ, tyrkysově označených závodů se zúčastníme pouze MOŽNÁ po domluvě s rodiči.


V loňském roce jsme se zúčastnili soutěže – ligy Žij pohybem a ligy Bohemia aerobic tour. V letošním roce bychom se rádi vrátili k lize Mistry s mistry, a to z důvodu větší konkurence v kategorii step, nežli je na soutěži Bohemia aerobic tour.


Pro vysvětlení - soutěž Mistry s mistry probíhá vždy ve dvou dnech, pro nás platí vždy jen jeden den, bohužel časový harmonogram je znám pouze týden někdy 14 dní před závodem, proto je nutné počítat s oběma termíny, tj. s celým víkendem.


Nejmladší děti – „Rakeťák“ se zúčastní závodů „Mistry s mistry“ + možná bychom vyzkoušeli nějaký závod Žij pohybem. Uvidíme však podle zvládnutí závodní sestavy.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

O jarních prázdninách 6. 2. - 10. 2. 2023 nebudeme mít tréninky. V pondělí 13.2.2023 již trénujeme dle rozvrhu. Prosím, počítejte s tím, že budeme mít ještě výjimečný trénink v neděli 19.2. a 26.2. -

bottom of page