Letní tábor Doksy 2021

Stále věřím a doufám, že bude lépe a proto jsem, společně s ostatními trenérkami, zamluvila letní tábor v našem oblíbeném středisku Poslův Mlýn a věřím, že budou takové podmínky, aby se mohl uskutečnit.


Letní tábor se bude konat 31.7. – 7.8.2021 v Poslově Mlýně Doksy, jako každý rok bude plný sportu, zábavy, táborových her, ale také vyrábění. Cena tábora je 3 800,- Kč.

Pro naše člensky SK Viktorie jsme letos připravili BONUS, protože jsme nemohli přispět na startovné, dresy, další plánované akce aj. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Členky SK Viktorie budou mít na tento letní tábor slevu 1 000,- Kč tzn., že cena pro člensky SK Viktorie bude činit 2 800,- Kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kapacita je opět omezena na 35 míst. Zatím budeme přijímat pouze přihlášky – prosím opravdu jen vážní zájemci platbu zatím prosím NEPOSÍLEJTE. Dokud nebude na 100% jisté, že se tábor může uskutečnit, nebudeme vybírat peníze. Včas rozhodneme a ti co budou mít odevzdanou přihlášku oslovíme ohledně platby. Tak si držme palce, aby se tábor mohl uskutečnit a my si mohli společně užít.


Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemuž v tom budete pokračovat.“ Jim Ryan
Info + přihláška
.pdf
Download PDF • 916KB

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Novinky k letnímu táboru

Hurá, hurá, hurá, letní tábor bude Vážení a milí rodiče, vzhledem k rozvolňování si již myslíme, že letní tábor v Doksech se bude konat na 99 %. LETNÍ SPORTOVNÍ TÁBOR „Sportuj s námi 2021“ /31. 7. – 7

AKTUÁLNÍ INFORMACE 3. 5. 2021

Milí rodiče, nejprve Vám chci velice poděkovat, že jste nás neopustili a že jsme společně zvládli tento nelehký školní rok. Pevně věříme a doufáme, že ten další školní rok 2021/2022 bude už snad v rám