AKTUÁLNÍ INFORMACE ke dni 18.9.2020

Milí rodiče,

snažíme se ze všech sil, aby naše děti mohly normálně žít. Situace, která nyní panuje, je velmi nepříjemná a pro mnohé z nás už opravdu vysilující. Můžeme souhlasit nebo ne, bohužel s tím, co vláda nařídí, nic nezmůžeme.

Momentálně ZATÍM sportovní aktivity nejsou omezeny (co bude zítra nevím), takže jsme se domluvili s TJ Sokol Filipov o poskytnutí prostorů na cvičení u nich v tělocvičně (tak, jako tomu bylo na jaře 2020) a prozatím budeme provozovat tréninky tam.

Vzhledem k tomu, že TJ Sokol provozuje své vlastní aktivity, musela jsem lehce upravit časy některých tréninků, předem děkuji za pochopení.

Jak už jsem zmínila v předešlých větách, situaci, která je a bude, nelze předvídat, ani změnit. Ale i přesto všechno bych chtěla, abychom fungovali jako dřív, bez „Covidu“. Proto jsme naplánovali akce pro děti, které pokud to bude možné, chceme realizovat. Stejně tak je to se závody.


Závodní týmy, které souhlasily se startem v podzimní sezóně 2020, jsem přihlásila do soutěže a pokud se závody budou konat, vyrazíme bojovat. Pokud ne, budeme připraveny na jaro 2021. Ostatní týmy budou stejně tak pilně pracovat a připravovat se na jaro 2021.

Jestli se mě chcete ptát, co bude na jaře 2021 a jestli závody budou nebo ne, nevím a nechci se tím teď trápit. Chci, abychom trénovali, užívali si každý den a každou akci, která nám teď bude umožněna.


Veškeré tréninky nyní předávám do rukou svých kolegyň – trenérek, které povedou hodiny stejně jako já - srdcem. Pro nás je trénování a čas strávený s dětmi vzácný, není to práce, ale zábava a proto věřím, že tréninky budou zábavou.


V mé nepřítomnosti bude trénovat:

Mladší děti: Petra Kelucová, Nela Černá, Luciána Šmidrkalová

Starší děti: Eliška Mifková, Karol Hejhalová

Juniorky ml.: Eliška Mifková

Juniorky st. + seniorky ml.: Veronika Daňková, Petra Kelucová

Seniorky –ženy: Petra Kelucová


Petra Kelucová: 607508907 - Hlavní trenérka

Eliška Mifková: 775247970

Veronika Daňková: 775223 256


Držím nám všem pěsti, ať tuhle dobu přežijeme ve zdraví a hlavně s čistou hlavou… Chřipka se přežít dá, ale psychika u člověka, se těžko napravuje.

Kačka

Tréninky budou probíhat: Tělocvična TJ Sokol Filipov.

Rozvrh platný od 21.9.2020 TJ Sokol Filipov ZDE


Akce + závody do konce roku 2020 ZDE

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ŽIJ POHYBEM - ŘÍJNOVÝ ZÁVOD ZRUŠEN

Vzhledem k nařízení státu - vyhlášení nouzového stavu, se ruší termín závodu 24. - 25. 10. 2020, kterého se měly zůčastnit 3 týmy SK (King, Smrťáci, Ženy zákona). Listopadový termín zatím platí. Náhra

Podporují nás

logo_hvezda.png
sluknov-1.png
zs jirikov logo.png
město Jiříkov.png
podporil_UK_logo_svisle_MODRE-1005x1024.
cropped-logo-pila-2-1.jpg
  • White YouTube Icon

© SK Viktorie, z. s. 2016 - 2018    Web vytvořila Michaela Parida