AKTUÁLNÍ INFORMACE 3. 5. 2021


Milí rodiče,

nejprve Vám chci velice poděkovat, že jste nás neopustili a že jsme společně zvládli tento nelehký školní rok. Pevně věříme a doufáme, že ten další školní rok 2021/2022 bude už snad v rámci možností „normální“.

Vzhledem k nejisté situaci, pozvolnému uvolňování, ale také různých opatření, jsme se rozhodli, že měsíc květen budou ještě pokračovat online tréninky – pokud to bude možné a počasí nám to dovolí, uděláme trénink v přírodě, což bychom dali včas vědět, jinak platí vždy trénink online.

Měsíc červen už nebudeme trénovat online, ale pokud to bude možné a počasí nám to umožní, udělali bychom 1x týdně, na domluvě trénink venku v přírodě. Tímto chceme tedy oznámit, že se již v tomto školním roce do tělocvičny nevrátíme. Není jisté, jak vše bude, navíc testování, cvičení v rouškách a jiná opatření nás velmi odrazují.

Vyúčtování:

Do konce května budete informování SMS o přeplatku či nedoplatku za školní rok 2020/2021. Přeplatek bude automaticky odeslán na Váš účet, v případě doplatku bude splatnost do 25.6.2021. Účtovat budeme za 2. pololetí pouze účastníky online tréninků 200 Kč/měsíc (únor – květen) u seniorek – ženy zákona 100Kč/měsíc (únor – květen).


Letní tábor Doksy

Věříme, že se letní tábor bude konat. Stále přijímáme přihlášky – zatím bez platby. Co se týče zamluvených míst, je již tábor plně obsazen, ale vyplněných a odevzdaných přihlášek mám zatím 10. Bohužel nemůžu držet místo, pokud je jen zamluvené, je třeba vyplnit a poslat přihlášku. Stačí třeba vyplnit, vyfotit a poslat.


Letní příměstský tábor

Čekáme na vývoj situace, ale pokud by to bylo možné, rádi bychom uspořádali letní příměstský tábor, který by se konal v Jiříkově – nejspíš TJ Sokol Filipov. Konal by se v měsíci červenci a byl by zaměřen na sport. Vše záleží na vývoji situace, snad bychom mohli vědět více do konce května.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Novinky k letnímu táboru

Hurá, hurá, hurá, letní tábor bude Vážení a milí rodiče, vzhledem k rozvolňování si již myslíme, že letní tábor v Doksech se bude konat na 99 %. LETNÍ SPORTOVNÍ TÁBOR „Sportuj s námi 2021“ /31. 7. – 7